Serdar Sağlam, Rock Müziğine Yeni Soluk getirdi

0
124
Şarkıcı ve besteci Serdar Sağlam kendine has tarzıyla rock müzik dünyasına ilk single çalışması ‘Belki’ ile giriş yaptı.

Son yıllarda pop müzik akımlarının etkisi altında özgün karakterini yitirmeye ve tek tipleşmeye başlayan rock müzik türünde Serdar Sağlam farklı yorumuyla rock müzik severlerin huzuruna çıktı. Şarkıcı ve besteci ilk single çalışması “Belki” ile tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı. Hard Rock tonların ve gitar cümlelerinin sıklıkla yer aldığı bu çalışma rock müzik tadı arayanlar için öne çıkıyor. Şarkıcının sade ve dingin yorumu ise dengeli bir sound ortaya çıkarıyor.

ÖZGÜN ÇALIŞMALAR GEREKLİ

Sanatçı, uzun yıllardır beste çalışmaları yaptığını ve içinden geçtiğimiz karantina sürecinde bu çalışmalar üzerinde düşünme ve düzenleme fırsatı bulduğunu belirtiyor. Önümüzdeki dönemde bestelerini piyasa kısıtlamalarına takılmadan bağımsız ve kalıpsız bir şekilde rock ruhuna bağlı kalarak yayınlamaya devam etmek istediğini belirten Serdar Sağlam, günümüzde rock müziğin daha fazla özgün yoruma ihtiyacı olduğunu vurguluyor.
Şarkıcının ilk single çalışması olan Belki tüm dijital müzik platformları üzerinden dinlenebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz