Melisa Özmen ‘Satın Alma Sahiplen’

0
205

İyilik meleği Melisa Özmen, takipçilerine çağrı yaptı. Dünyanın yaşadığı küresel kriz olan pandemi döneminin başladığı günden bu yana yardım taleplerine kayıtsız kalmayan cemiyet hayatının ünlü güzeli, şimdi de sokaktaki can dostlarımız için kolları sıvadı.

Yardımsever Özmen, sokak hayvanlarına yuva arayışlarına başladı. Sosyal medya hesabından takipçilerine seslenen Özmen, ‘Satın Alma sahiplen’ kampanyası başlatarak duyarlılık çağrısı yaptı.

Pandemi sürecinde de tüm kurallara harfiyen uyduğunu ve ülkemizin bu zorlu sınavı başarıyla geçtiğini söyleyen Özmen, ‘‘Devletimizin bu süreçte Türkiye’nin ne kadar güçlü bir ülke olduğunu dosta düşmana gösterdiğini düşünüyorum.

Zorlu süreçlerde halkını düşünen ve sağlık alanında da Avrupa ve Amerika’ya fark eden ülkemizin değerini hepimizin bilmesi gerekir’’ dedi.Evde kaldığı süreçte yeni projer üretmeye odaklığının da altını çizen Özmen, normalleşme döneminden sonra start vereceği sürpriz haberlerinin olduğunu söyleyerek  sevenlerine yeni projesinin müjdesini verdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz