Mahsun Kırmızıgül’den nostaljik paylaşım

0
137

Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından yıllar önce çekilen bir fotoğrafı paylaştı. Kırmızıgül’ün, bir gazino sahnesi için; Özcan Deniz, Hülya Avşar, Demet Akalın, Nalan’la birlikte çekilen fotoğrafı sosyal medyayı salladı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken isimlerden olan ünlü sinemacı ve türkücü Mahsun Kırmızıgül, bu defa takipçilerini yıllar öncesine götürdü.

Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz, Hülya Avşar, Demet Akalın, Nalan’ın da yer aldığı ve yıllar önce çekilen fotoğrafı Twitter’dan paylaştı.

Kırmızıgül paylaşımında, “Olay fotoğraf. Bu ceket, giydiğim kırmızı ceketten sonra en göz alıcı ceketim. Şu asalete bakın. Juventus forması mı? Perde mi? Beşiktaş forması mı? Zebra mı? Bende bilmiyorum. Bildiğim tek şey var. Bunu diken modacı bu ceket çok konuşulacak demişti” dedi.

Şarkıcı sözlerine, ” Adam haklı çıktı. Hülya Avşar, Al Pacino’nun yerli versiyonu hanıma ağa sanki. Özcan boynundaki fular ile benden beter. Demet Akalın’ın en gariban olduğu dönemler. Bu kadro ile İzmir Göl gazinosunda bir sezon beraber sahneye çıktık. İnanın sahneye çıkmayı, müzik yapmayı özledim” diye devam etti.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz