Derya Uluğ bikinili pozlarıyla tepki çekince kızdı!

0
114

Seyahat yasağının kalkmasının ardından soluğu Göcek’te alan şarkıcı Derya Uluğ, kırmızı bikinisiyle verdiği pozları paylaştı. Ünlü şarkıcıya yorum yağınca tepki gösterdi.

Koronavirüsten korunmak adına bir süredir önlem amaçlı evde karantinada olan şarkıcı Derya Uluğ, seyahat yasağının kalkmasının ardından soluğu Göcek’te aldı. Bir süredir aşk yaşadığı müzisyen sevgilisi Asil Gök ile sıcak havanın tadını çıkartan Uluğ, teknede kırmızı bikinisiyle verdiği pozları güneş ve bikini emojisi ile sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Derya Uluğ’un paylaşımları çok sayıda beğeni alırken kimi takipçileri ise “O kaburgalar ne!” ve “Biraz yemek ye, kurumuşsun” şeklinde yorumlarda bulundu.

5edf22c255427e1a34b169c8

Zayıflığı sebebiyle eleştirilen 34 yaşındaki şarkıcı, o yorumlara yaptığı paylaşımla yanıt verdi. Uluğ, konuyla ilgili şunları söyledi:

5edf22cc55427e1a34b169cc

“İnsanların kilolarına laf söyleyip, bunu alay konusu ederken zayıf olduğum için bana ‘kemik torbası’ demeniz büyük ironi. Sağlıklı olduğum için Allah’a şükrederken sizin ne düşündüğünüz umurumda değil.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz