0
303

Tamer Karadağlı ve Onur Büyüktopçu’ya aynı sorular!

Usta oyuncu Tamer Karadağlı, birçok kez net cevap vermesine karşın ‘Çocuklar Duymasın‘ sorularıyla karşılaşmaya devam ediyor. Aynı durum, ‘Yemekteyiz‘ sunuculuğundan kendi isteğiyle ayrıldığını açıklayan Onur Büyüktopçu için de geçerli

“Projenin sahibi Birol Güven, ‘Çocuklar Duymasın’ı devam ettirmeyeceğini açıkladığı, Tamer Karadağlı, ‘Çocuklar Duymasın benim için bitmiştir’ dediği halde, muhabirler karşılaştıkları her yerde oyuncuya aynı soruyu niye sorar?Ya muhabirler mensubu oldukları medyayı takip etmedikleri için bu konudaki beyanlarından bihaberler ya da söylenenlere inançları yok. İkisi de kötü…

Tamer Karadağlı aradı dün. Geçirdiği trafik kazasında eşi ve oğluyla ölümden dönen Alişan’a ‘Geçmiş olsun’ demek için telefon numarasını istedi.

Daha sonra Coşkun Sabah’ın davetinde muhabirlerin yine aynı soruyu sorduğunu söyledi ve ekledi: Defalarca ‘Çocuklar Duymasın’ devam etse bile ben yokum’ dediğim halde hâlâ bunu soruyorlar. Madem söylediklerime inanmıyorlar bundan sonra ben de her seferinde başka bir açıklama yapacağım. Dün, çekimler eylülde başlayacak dedim. Bir daha sorarlarsa diziyi yabancı kanallara çekeceğimizi söyleyeceğim, belki o zaman vazgeçerler.

Aynı durum Onur Büyüktopçu, Seda Sayan ve ‘Yemekteyiz’ için de geçerli. Büyüktopçu defalarca programı kendi isteğiyle bıraktığını, Seda Sayan kimsenin ayağını kaydırmadığını açıkladı. Buna rağmen hâlâ soruluyor Büyüktopçu’ya bu konu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz